تلفن تماس : 0973 120 0917


ما همیشه به دنبال راه و روش هایی برای ایجاد ایمنی و امینت هستیم. امنیت حریم خانه مهم است زیرا آرامش را برای ما فراهم می کند. امروزه راه و روش ها و تجهیزات متنوعی برای حفظ امنیت خانه ارائه شده است. یکی از مهم ترین آن ها استفاده از انواع درب های ضد سرقت می باشد. گاهی در مواقع ضروری نیاز مبرمی به باز کردن این درب های دارید و باید اقدام به باز کردن درب ضد سرقت نمایید. شاید برای شما هم گاهی پیش بیاید که از خانه خارج شوید و کلید خود را جا بگذارید یا کلید خود را گم کنید، در این حالت چه کاری می خواهید برای باز کردن قفل درب ضد سرقت خود انجام دهید؟ درب های ضد سرقت ایمنی بالایی دارند و مثل دیگر درب های معمولی به راحتی باز نخواهند شد. البته درب ها  در انواع متنوعی طراحی و تولید می شوند که بسته به قفل استفاده شده در آن ها و طریقه باز کردن آن ها نیز متفاوت است. امنیت درب های ضد سرقت همه وابسته به قفل های استفاده شده در آن ها می باشد. ولی همان طور که گفتیم اگر به هر دلیلی شما مجبور به باز کردن این درب ها در صورت نبودن کلید باشید باید از یک متخصص کلید سازی کمک بگیرد.
یکی از امن ترین و مقاوم ترین درب های موجود در بازار، درب های ضد سرقت است. این درب ها از نظر ساختاری، قفل، لولا و جنس با سایر درب ها متفاوت هستند. این درب ها از امنیت بسیار بالایی برخودار می باشند و دارای قفل های بسیار مقاومی هستند. به طور کلی می توان گفت این قفل ها را نمی توان باز کرد و غیر قابل باز کردن هستند. درب های ضد سرقت علاوه بر اینکه به امنیت خانه کمک می کنند دارای ویژگی های زیادی چون ضد حریق (آتش پاد)، عایق گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز هستند.
درب های ضد سرقت بسیار سنگین و محافظت شده طراحی شده اند و باز کردن آن ها سخت و طاقت فرسا می باشد. البته گاهی باز کردن آن ها حتی از درب های معمولی هم آسان تر و گاهی از باز کردن درب گاو صندوق ها نیز سخت تر می باشد. 
تنها راه باز کردن درب ضد سرقت، کمک گرفتن از یک کلید ساز حرفه ای می باشد. کلید ساز ها افراد متخصصی هستند و از ابزار ها و تجهیزات مخصوصی برای باز کردن درب ها استفاده می کنند و شما می توانید از آن ها کمک بگیرید زیرا ممکن است خودتان به درب ها آسیب برسانید. باز کردن انواع درب ضد سرقت و چوبی یکی از خدمات مهم کلید سازی شیراز می باشد. ما سعی داریم خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت به شما همراهان گرامی ارائه دهیم.

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز- خیابان همت شمالی، کوچه 9 ، جنب نانوایی

شماره تماس :  09171200973

شماره تماس :  09901200973

شماره تماس :  07136318005

ایمیل : info[at]kelidonline[dot]com