تلفن تماس : 0973 120 0917

گاهی به علت مشغله زیاد ممکن است سوئیچ خود را داخل ماشین خود جا بگذارید، گم کنید یا توسط سارقین به سرقت برود. این ممکن است برای شما استرس و دلهره را به همراه داشته باشد زیرا گم شدن یا جا گذاشتن کلید خودرو یا خانه و هر کلیدی که ما به آن نیاز داریم ولی در دسترس نیست ممکن است برای شما یک دردسر جدید به همراه داشته باشد. گاهی هم ممکن است به علت عجله رانندگان یا سایر سرنشینان و عملکرد خاص سیستم دزدگیر ماشین، درب های خودرو به صورت اتوماتیک قفل شود و شما سوئیچ خود را داخل خودرو جا گذاشته باشید و کلی موارد دیگر که ممکن است برای هر کسی اتفاق بیوفتد. شما در این مواقع نیاز مبرمی به کلید یدک دارید ولی اگر کلید یدک همراهمان نبود یا کلید یدک خود را گم کرده باشیم چه کاری باید انجام دهیم؟

در این مواقع به کمک متخصصان کلید سازی نیاز دارید. کلید سازی شیراز یکی از بهترین ارائه کنندگان خدمات کلید سازی می باشد. کلید سازی شیراز با ارائه بهترین خدمت در حوزه ی باز کردن درب انواع خودرو های داخلی و خارجی در کنار شما همراهان گرامی می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده در این مواقع با تیم ما تماس حاصل فرمایید و ما در کم ترین زمان ممکن در کنار شما خواهیم بود.
باز کردن درب انواع خودرو های داخلی و خارجی یکی از خدمات مهم کلید سازی شیراز می باشد. ما سعی داریم خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت به شما همراهان گرامی ارائه دهیم.

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز- خیابان همت شمالی، کوچه 9 ، جنب نانوایی

شماره تماس :  09171200973

شماره تماس :  09901200973

شماره تماس :  07136318005

ایمیل : info[at]kelidonline[dot]com