تلفن تماس : 0973 120 0917

یکی از مشکلاتی که بر اثر قدیمی بودن قفل درب، شکستن کلید و یا نچرخیدن کلید در قفل در آن و یا موارد دیگر برای ما پیش می آید،  نیاز به تعویض مغزی و قفل درب ساختمان می باشد. همانطور که می دانید انواع قفل های پیچیده وجود دارند که افراد بنا به سلیقه و نیازهای خود از آنها استفاده می کنند. لذا در زمانی که با این مشکل روبرو می شوید و یا می خواهید برای امنیت بیشتر مکان اقدام به تعویض مغزی و قفل درب نمایید با کلید سازی شیراز تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از گفتگو با شما و مطلع شدن از ویژگی های قفل مشاوره های لازم را به شما ارایه می دهند و همچنین در محل برای خدمت رسانی آماده می شوند.

کارشناسان متخصص ما در کلیدسازی شیراز همچنین می توانند مشاوره های حرفه ای در زمینه بالا بردن امنیت قفل ها و همچنین راهنمایی شما در خصوص اینکه از چه قفلی استفاده نمایید خدمتتان ارایه می دهند.

در زمان بروز این مشکل و نیاز به تعویض مغزی و قفل درب بدون محدودیت در تمام بازه های زمانی با کلید سازی شبانه روزی تماس برقرار نمایید و از خدمات ما در کمترین زمان ممکن بهرمند شوید. تعویض مغزی و قفل انواع درب ضد سرقت و چوبی از خدمات مهم کلید سازی شیراز می باشد. که تمام خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت به شما ارائه خواهیم داد.

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز- خیابان همت شمالی، کوچه 9 ، جنب نانوایی

شماره تماس :  09171200973

شماره تماس :  09901200973

شماره تماس :  07136318005

ایمیل : info[at]kelidonline[dot]com